ZAJĘCIA DODATKOWE

Grupa „Dinusie”
Pani Aleksandra Łukiesz

 

PONIEDZIAŁEK

  • Karate                                  
  • Język niemiecki
  • Dodatkowo płatna Piłka nożna
  • 09:00 – 09:30
  • 11:30 – 12:00
  • 13:30 – 14:00

WTOREK

  • Szachy
  • Rytmika
  • Język niemiecki
  • Język angielski  
  • 09:30 – 10:00
  • 11:30 – 12:00
  • 12:00 – 12:30
  • 13:00 – 13:30

ŚRODA 

  • Basen dodatkowo płatny
  • Dodatkowo płatne MathRiders
  • Język niemiecki
  • 09:30 – 11:45
  • 12:30 – 13:00
  • 13:00 – 13:30

CZWARTEK

  • Gimnastyka
  • Zajęcia logopedyczne
  • Język niemiecki
  • Taniec
  • Język angielski
  • 09:30 – 10:00
  • 10:30 – 11:00
  • 11:30 – 12:00
  • 12:15 – 12:45
  • 12:45 – 13:15

PIĄTEK

  • Gimnastyka
  • Rytmika
  • Język niemiecki 
  • Język angielski 
  • 09:00 – 09:30
  • 11:00 – 11:30
  • 11:30 – 12:00
  • 13:30 – 14:00

 

Grupa „Kangurki”
Pani Sylwia Hawrylak

 

PONIEDZIAŁEK

  • Taniec
  • Język niemiecki
  • Dodatkowo płatne Karate
  • 09:00 – 09:30
  • 10:00 – 10:30
  • 10:30 – 11:00

WTOREK

  • Gimnastyka
  • Rytmika
  • Język niemiecki
  • Język angielski
  • 09:30 – 10:00
  • 10:00 – 10:30
  • 10:30 – 11:00
  • 11:00 – 11:30

ŚRODA 

  • Język niemiecki
  • 10:30 – 11:00

CZWARTEK

  • Zajęcia logopedyczne
  • Język niemiecki
  • Język niemiecki
  • 09:30 – 10:00
  • 10:00 – 10:30
  • 12:30 – 13:00

PIĄTEK

  • Język niemiecki
  • Gimnastyka
  • Rytmika
  • Gimnastyka
  • 09:30 – 10:00
  • 10:00 – 10:30
  • 10:30 – 11:00
  • 14:30 – 15:00

 

Grupa „Tygryski” 
Pani Roksana Sosnowska

 

PONIEDZIAŁEK

  • Taniec
  • Dodatkowo płatne Karate
  • Język niemiecki
  • Dodatkowo płatna Piłka nożna
  • 09:30 – 10:00
  • 10:00 – 10:30
  • 10:30 – 11:00
  • 13:00 – 13:30

WTOREK

  • Gimnastyka
  • Rytmika
  • Język niemiecki
  • Język angielski
  • 10:00 – 10:30
  • 10:30 – 11:00
  • 11:00 – 11:30
  • 11:30 – 12:00

ŚRODA 

  • Basen dodatkowo płatny
  • Dodatkowo płatne MathRiders  
  • Język niemiecki
  • 09:30 – 11:45
  • 12:00 – 12:30
  • 12:30 – 13:00

CZWARTEK

  • Zajęcia logopedyczne
  • Gimnastyka
  • Język niemiecki
  • Język angielski
  • 09:00 – 09:30
  • 10:00 – 10:30
  • 10:30 – 11:00
  • 11:45 – 12:15

PIĄTEK

  • Gimnastyka
  • Język niemiecki
  • Język angielski
  • 10:00 – 10:30
  • 10:30 – 11:00
  • 14:00 – 14:30

 

Grupa „Zajączki” 
Pani Agnieszka Chmielewska

 

PONIEDZIAŁEK

  • Dodatkowo płatne Karate 
  • Język niemiecki
  • Dodatkowo płatny Tenis
  • Dodatkowo płatna Piłka nożna
  • 09:30 – 10:00
  • 11:00 – 11:30
  • 14:00 – 14:30
  • 14:30 – 15:00

WTOREK

  • Rytmika
  • Język niemiecki
  • Język angielski
  • 11:00 – 11:30
  • 11:30 – 12:00
  • 12:30 – 13:00

ŚRODA 

  • Basen
  • Dodatkowo płatne MathRiders
  • Język niemiecki
  • 09:30 – 11:45
  • 13:00 – 13:30
  • 13:30 – 14:00

CZWARTEK

  • Gimnastyka
  • Zaj. logopedyczne
  • Język niemiecki
  • Taniec
  • Język angielski          
  • 09:00 – 09:30
  • 10:00 – 10:30
  • 11:00 – 11:30
  • 11:45 – 12:15
  • 12:15 – 12:45

PIĄTEK

  • Gimnastyka
  • Język niemiecki
  • Rytmika
  • Język angielski
  • Język angielski
  • 09:30 – 10:00
  • 11:00 – 11:30
  • 11:30 – 12:00
  • 13:00 – 13:30
  • 14:00 – 14:30

 

Zmień rozmiar czcionki
Contrast